hero background

Niekonwencjonalne źródła energii

Niekonwencjonalne źródła energii

Przez ostatnie pół wieku czterokrotnie zwiększyło się globalne zużycie energii, jednak zasoby konwencjonalnych źródeł energii wciąż maleją. Szansą dla środowiska i dla gospodarki są alternatywne źródła energii, które w przeciągu ostatnich kilku lat rozwijały się dziesięciokrotnie szybciej od przemysłu paliw kopalnych. Innowacje w takich obszarach jak fotowoltaika, geotermia czy czyste technologie węglowe, między innymi projekty blue coal, są niezwykle obiecujące..

Rozwój firmy do poziomu dużego przedsiębiorstwa na tak konkurencyjnym rynku jak sektor energetyczny jest czasochłonny, drogi i skomplikowany. Technologia musi znaleźć zastosowanie w postaci gotowego produktu bądź rozwiązania, by przynosiła wartość jej użytkownikom. Wymaga to nie tylko kompetencji technologicznych, ale również menedżerskich, sprzedażowych czy marketingowych.

Dzięki innowacjom w dziedzinie energetyki powstaną i zostaną wdrożone nowe rozwiązania, które całkowicie zmienią obliczę światowego rynku energetycznego. Takich projektów szukamy, by zainwestować w nie i wspierać ich twórców w ewolucji.

Obszary naszego szczególnego zainteresowania to:

sektor fin-tech

internet rzeczy

sektor bio-agro

nowe materiały i rozwiązania dla przemysłu

nowoczesne materiały dla budownictwa

niekonwencjonalne źródła energii

Lista ta jednak nie jest zamknięta – jeśli masz pomysł, który zrewolucjonizuje świat
w innym obszarze – jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe. W poszczególnych punktach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Naszą Politykę prywatności znajdziesz tutaj.