hero background

FinTech

FinTech

Branża finansowa, niegdyś konserwatywna, przeżywa obecnie szybki rozwój. Niektóre z powstających projektów czeka porażka, inne zostaną wchłonięte przez większe instytucje, jeszcze inne nie będą w stanie wyskalować swojej działalności. Będą też takie, którym uda się wytworzyć na tyle innowacyjny model biznesowy, wsparty przez trudną do szybkiego skopiowania technologię i dający na tyle znaczące przewagi konkurencyjne, że osiągną sukces rynkowy.

Innowacje w branży finansowej dotyczą wielu bardzo wąskich nisz i zastosowań, takich jak: płatności, pożyczki, rozwiązania back-endowe, badanie ryzyka w oparciu o dane społecznościowe, weryfikacja tożsamości czy analiza ryzyka kredytowego. Wiele z tych firm tworzących dobre produkty lub usługi finansowe ma kłopoty z rozwojem ze względu na wąski zakres obszaru, którym się zajmują.

Naszym celem jest stworzenie elastycznej i innowacyjnej grupy fintechów pochodzących z różnych krajów z dopełniającymi się ofertami i kompetencjami. Wierzymy, że oprócz umiejętności łączenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych ze skutecznością działania w świecie finansów niezbędna jest także elastyczność i specjalizacja. Taki międzynarodowy klaster firm technologiczno-finansowych będzie kreował znaczącą wartość dodaną dla klientów.

Obszary naszego szczególnego zainteresowania to:

sektor fin-tech

internet rzeczy

sektor bio-agro

nowe materiały i rozwiązania dla przemysłu

nowoczesne materiały dla budownictwa

niekonwencjonalne źródła energii

Lista ta jednak nie jest zamknięta – jeśli masz pomysł, który zrewolucjonizuje świat
w innym obszarze – jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe. W poszczególnych punktach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Naszą Politykę prywatności znajdziesz tutaj.