hero background

Bio-agro

Bio-agro

Rosnąca liczba ludności powodująca wzrost światowego zapotrzebowania na żywność, a także niedobór gruntów rolnych wymuszają przestawienie rolnictwa na zupełnie nowe tory. Niezbędne jest zwiększenie efektywności produkcji rolniczej przy jednoczesnym obniżaniu zużycia zasobów naturalnych. Umożliwiają to między innymi zastosowanie technologii satelitarnych w rolnictwie, ponowne wykorzystanie odpadów czy pozyskiwanie białka ze źródeł alternatywnych.

Wiele innych innowacyjnych rozwiązań znane jest obecnie jedynie nielicznej grupie naukowców, zaś droga od wynalazku do zajęcia dominującej pozycji na rynku jest długa i skomplikowana. Przebycie jej wymaga nie tylko produktu lub rozwiązania przedstawiającego znaczącą wartość dla użytkowników, ale również kompetencji produkcyjnych, logistycznych czy marketingowych.

Innowacje w rolnictwie należy przekształcić w technologie i wprowadzić na rynek, by służyły nam wszystkim. Szukamy firm oferujących nowatorskie rozwiązania i produkty zapewniające przewagę konkurencyjną w rolnictwie bądź tworzące zupełnie nowy rynek. Jesteśmy gotowi nie zainwestować i wesprzeć, by małe, innowacyjne firmy rolnicze stały się istotnymi graczami na europejskim rynku.

Obszary naszego szczególnego zainteresowania to:

sektor fin-tech

internet rzeczy

sektor bio-agro

nowe materiały i rozwiązania dla przemysłu

nowoczesne materiały dla budownictwa

niekonwencjonalne źródła energii

Lista ta jednak nie jest zamknięta – jeśli masz pomysł, który zrewolucjonizuje świat
w innym obszarze – jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe. W poszczególnych punktach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Naszą Politykę prywatności znajdziesz tutaj.