hero background

Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Fidiasz ASI sp. z o. o. to fundusz VC/PE, stworzony przez Krzysztofa Domareckiego, założyciela Grupy Selena oraz współtwórcę jej międzynarodowego sukcesu.

Koncepcja funduszu jest prosta: łączymy doświadczenia biznesowe z wielu rynków z doświadczeniami menedżerów zarządzających w różnych branżach oraz pomysłami biznesowymi innowatorów i twórców nowych technologii.

Chcemy współtworzyć najlepsze i najbardziej innowacyjne polskie produkty i rozwiązania oraz wprowadzać je na rynki międzynarodowe.

Aby odnieść sukces, konieczne jest połączenie dwóch cech: wizjonerstwa oraz pracowitości. Właśnie te dwie cechy uosabiają twórczość Fidiasza – jednego z najwybitniejszych przedstawicieli greckiej rzeźby starożytnej okresu klasycznego. Połączenie tych dwóch elementów działa także w XXI w.

Kim jesteśmy?

Mam za sobą 30 lat doświadczenia biznesowego.
Zanim stworzyłem Selenę miałem kilka innych firm – wtedy nie nazywaliśmy jeszcze tego startupami.
Główną siła napędową Seleny były produkty innowacyjne, często pierwsze w swojej klasie na świecie.
Od 7 lat inwestuję także w młode innowacyjne firmy”

Krzysztof Domarecki
założyciel i szef Rady Nadzorczej
Grupy Selena i twórca Fidiasz ASI sp. z o. o.

Krzysztof Domarecki 4- small

Misja Funduszu

Najlepsze polskie produkty i rozwiązania wprowadzamy
na rynki międzynarodowe

Wizja

Sukces rynkowy musi być poprzedzony wytrwałą pracą.
Inwestujemy w najlepsze pomysły i wspieramy je przez cały okres rozwoju.

Nasze doświadczenia

Doświadczenie Funduszu opiera się o 25 lat działalności w międzynarodowym biznesie, zdobyte w procesie budowania i rozwijania Grupy Selena, obejmujące prowadzenie prac badawczo-rozwojowych, rozwój produktu i technologii, produkcję, marketing i sprzedaż oraz M&A, w Europie, Amerykach i Azji z roczną sprzedażą przekraczającą 1 miliard zł

Z powodzeniem wdrożyliśmy dziesiątki innowacyjnych produktów na międzynarodowych rynkach. Oprócz biznesowego know-how i wieloletniego doświadczenia dysponujemy również szeroką bazą kontaktów na rynkach międzynarodowych.

Nasze doświadczenia

–>

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe. W poszczególnych punktach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Naszą Politykę prywatności znajdziesz tutaj.