hero background

IoT – Internet rzeczy

IoT – Internet rzeczy

Miniaturyzacja mikroprocesorów, dostępność i niska cena czujników, a także powstanie technologii transmisji bezprzewodowej RFID, BLE, WiFi sprawiły, że urządzenia mogą komunikować się między sobą i tworzyć Internet Rzeczy. Rozmawiające ze sobą maszyny, beacony znaczące przestrzeń, czy wszechobecna sieć telekomunikacyjna same nie zmienią naszej rzeczywistości.

IoT stanie się faktem, gdy technologiczne innowacje znajdą swoje zastosowanie, staną się użyteczne i stworzą wartość dodaną dla ich użytkowników indywidualnych lub biznesowych. Inteligentne budynki, zautomatyzowany przemysł, transport, medycyna to tylko niektóre obszary, w których IoT może pomóc tworzyć przełomowe rozwiązania.

Poszukujemy projektów biznesowych, które na podstawie technologii o unikalnej kompozycji, modelu biznesowego i zespołu innowatorów stworzyły produkt bądź rozwiązanie zapewniające istotną przewagę konkurencyjną. Wierzymy, że technologia pozwala tworzyć zupełnie nowe rozwiązania starych (i nowych) problemów. W takie przedsięwzięcia i w takie zespoły twórców chcemy inwestować.

Obszary naszego szczególnego zainteresowania to:

sektor fin-tech

internet rzeczy

sektor bio-agro

nowe materiały i rozwiązania dla przemysłu

nowoczesne materiały dla budownictwa

niekonwencjonalne źródła energii

Lista ta jednak nie jest zamknięta – jeśli masz pomysł, który zrewolucjonizuje świat
w innym obszarze – jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe. W poszczególnych punktach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Naszą Politykę prywatności znajdziesz tutaj.