hero background

Nowe materiały i rozwiązania dla przemysłu

Nowe materiały i rozwiązania dla przemysłu

W ostatnich latach zostało odkrytych wiele nowoczesnych materiałów, które są przełomowe pod względem właściwości i możliwości zastosowań. Materiały te nie weszły jeszcze do powszechnego użytku, ponieważ koszty ich produkcji są cały czas zbyt wysokie. Wyścig technologiczny trwa i każdego dnia, dowiadujemy się o nowych rozwiązaniach, które przyśpieszają i obniżają koszty produkcji takich materiałów jak np. grafen. Połączenie innowacji technologicznych, produkcyjnych i elektroniki powoduje, że nowe rozwiązania stają się coraz bardziej dostępne.

Jeżeli masz sprawdzone i funkcjonujące rozwiązanie, które wpisuje się w rozwój materiałów i technologii produkcji w przemyśle napisz do nas. Jesteśmy gotowi na inwestycje, która zmieni skalę Twojego biznesu i pozwoli wdrożyć je na rynki międzynarodowe.

Obszary naszego szczególnego zainteresowania to:

sektor fin-tech

internet rzeczy

sektor bio-agro

nowe materiały i rozwiązania dla przemysłu

nowoczesne materiały dla budownictwa

niekonwencjonalne źródła energii

Lista ta jednak nie jest zamknięta – jeśli masz pomysł, który zrewolucjonizuje świat
w innym obszarze – jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe. W poszczególnych punktach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Naszą Politykę prywatności znajdziesz tutaj.