hero background

Nowoczesne materiały dla budownictwa

Nowoczesne materiały dla budownictwa

Branża budowlana i technologie w niej zastosowane jest bardzo tradycyjna, jednak zmienia się ona szybciej niż kiedykolwiek w historii. Nowoczesne technologie, elektronika, druk 3D wkraczają również do tego sektora gospodarki. Inteligentne domy, nowe materiały izolacyjne, nowoczesne materiały dekoracyjne to innowacje które dają znacznie większy komfort, dla mieszkańców i użytkowników domów, a jednocześnie niższe koszty eksploatacji obiektów. Należy pamiętać, że Innowacja w branży budowlanej to nie tylko chemia budowlana, ale również rozwiązania znacznie ułatwiające i przyśpieszające prace na budowach.

Posiadając ponad 25 letnie doświadczenie w tej dziedzinie, zdobyte w procesie budowania i rozwoju Grupy Selena, obejmujące prowadzenie prac badawczo-rozwojowych, rozwoju produktu, technologii, produkcji, marketingu i sprzedaży w wielu krajach świata, poszukujemy nowych, ale już sprawdzonych rozwiązań, innowacji i gotowych projektów, które możemy wspólnie rozwinąć i przeskalować na inne rynki.

Obszary naszego szczególnego zainteresowania to:

sektor fin-tech

internet rzeczy

sektor bio-agro

nowe materiały i rozwiązania dla przemysłu

nowoczesne materiały dla budownictwa

niekonwencjonalne źródła energii

Lista ta jednak nie jest zamknięta – jeśli masz pomysł, który zrewolucjonizuje świat
w innym obszarze – jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe. W poszczególnych punktach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Naszą Politykę prywatności znajdziesz tutaj.