hero background

Inwestycje

W co inwestujemy

Nasza strategia

Fundusz planuje zainwestowanie w maksymalnie 8 innowacyjnych firm, mających ofertę lub produkty zdolne do zajęcia silnej pozycji na rynkach międzynarodowych. Kluczowym elementem strategii jest ich wszechstronne wsparcie w różnych obszarach, niezbędnych do odniesienia sukcesu rynkowego. Takie realne wsparcie można zapewnić tylko względnie niedużej liczbie firm na różnych etapach ich rozwoju – stąd nasz limit inwestycyjny. Za to każda z firm, w które fundusz zainwestuje, będzie mogła bardziej, niż kiedykolwiek w przeszłości, skoncentrować się na rzeczach najistotniejszych w osiągnięciu założonych celów.
Nasza strategia

Kierunki inwestycji

Jesteśmy zainteresowani współpracą z firmami, które pomyślnie przeprowadziły wstępne działania w celu potwierdzenia wykonalności swojej innowacyjnej technologii. Istotnym elementem jest technologia, która została przetestowana w środowisku zbliżonym do naturalnego i wszystko wskazuje na to, że końcowy produkt jest możliwy do stworzenia i będzie spełniał swoje zadania (TRL 6).
Kierunki inwestycji

Obszary naszego szczególnego zainteresowania to:

sektor fin-tech

internet rzeczy

sektor bio-agro

nowe materiały i rozwiązania dla przemysłu

nowoczesne materiały dla budownictwa

niekonwencjonalne źródła energii

Lista ta jednak nie jest zamknięta – jeśli masz pomysł, który zrewolucjonizuje świat
w innym obszarze – jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe. W poszczególnych punktach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Naszą Politykę prywatności znajdziesz tutaj.